ZPĚTPROJEKT  Vršovická32

PROJEKT Vršovická32

info v RK
KategorieProjekt
LokalitaVršovická, Praha - Vršovice
OkresHlavní město Praha
Datum ukončení výstavby1. duben 2017
Zahájení prodeje1. květen 2018

V rámci našeho nového projektu Vám nabízíme ke koupi byty na Praze 10 ve Vršovicích. V nabídce máme praktické menší byty 2+kk o velikosti cca 45 m2, tak i větší byty 3+kk do 87 m2 vhodné pro rodiny.
Byty jsou v původním stavu před rekonstrukcí, takže si je může každý následně přizpůsobit svému vkusu a pohodlí. Ke každé bytové jednotce náleží také sklep a některé mají i balkon. V domě budou zrekontruovány společné prostory, chodby, světla a zcela nová bude i fasáda na domě. Samozejmostí v domě je výtah.

Celkem 19 bytových jednotek se nachází v šestipatrovém cihlovém domě na hlavní třídě Vršovic. Přes ulici leží, dnes již historický fotbalový stadion Bohemians 1905. Z druhé strany nedaleko protéká potok Botič, podél kterého vedou stromovou alejí příjemné stezky pro pěší i pro cyklisty. Po těchto stezkách můžete dojít krásnou procházkou až k parku Na Jezerce, kde se nachází stejnojmenné divadlo, nebo na vrch Bohdalec, který je ideálním místem pro běžce či pro pejskaře. Opačným směrem od domu leží v pěší dostupnosti do 10 minut překrásný městský park Havlíčkovy sady s umělou jeskyní a kašnou sochy Neptuna a především vyhlášeným Viničním altánem, zapsaným na seznamu kulturních památek, který v letech 2002 a 2004 prošel náročnou rekonstrukcí a nyní zde můžete opět posedět na krásné terase, kochat se výhledem a ochutnávat vína z přilehlé vinice. V horní části zahrad se nachází Villa Gröbe, podle které bývá také park nazýván Grébovka.
Lokalita Vršovice náleží k širšímu centru Prahy, takže je zde bez problémů dostupná veškerá občanská vybavenost, do centra dojedete za 10 minut tramvají, pěšky dostupné je i vlakové nádraží Vršovice. Za 5 minut jste tramvají nebo autem v obchodním centru Eden, kde pohodlně vyřídíte nákupy i pracovní či rodinný oběd. Výhodou jsou prostorné garáže, ve kterých kdykoliv zaparkujete. Naproti obchodnímu centru je situovaný nejmodernější a největší fotbalový stadion Eden Aréna, konají se zde nejen mezinárodní fotbalová utkání, ale i koncerty největších hudebních hvězd...Jen dalších pět minut cesty a jste v ráji sportovců v areálu pražské Slavie, kde se nachází hokejový stadion, atletický ovál, vnitřní i venkovní bazén, fitness, hala na basketbal a mnoho dalších sportovišť.

EV.Č.: PROJEKT Vršovická 3
IMG_5205 ho (1) IMG_5203 7485-7488-HDR IMG_3490
Kontaktujte makléře
Vlastimil Plášek
Vlastimil Plášek
Ředitel
+420 731 495 659
prodej@dolfin-re.com
Ev.č.CenaStavPoznámka
VRS18RezervovánoRezervovánocena k jednání

Zanechte nám telefonní číslo
nebo email a my se Vám ozveme:

Newsletter

Chci dostávat nové nabídky na email:

Nabídka odesílána maximálně jednou měsíčně.
Máte možnost se kdykoli odhlásit.

Lokalita nemovitosti